![]() |
Фотография част от изложбата
|
Бившият редактор от Би Би Си и „24 часа“ – Павел Гоневски и
съпругата му Вероника Велкова, живеят в Лондон от 2004 г., където не пропускат
възможност да хванат фотоапарати, запечатвайки мигове от живия живот в
британската столица, защото както казва Павел Гоневски: „Животът е интересен и
се случва на улицата.”
В резултат на техния фотографски флирт с големия град се
ражда съвместната им фотографска изложба „Лондон, бейби!”, която ще бъде
открита на 7 юни 2013 г., от 19.00 ч., в галерия „Фоторепортер“ в подлеза на
Министерския съвет.
Експозицията е в рамките на Месец на фотографията, организиран от Фотографска академия „Янка Кюркчиева“.

Няма коментари: