Ръководството, учителите и учениците на ЕГ „Пловдив” и PELSA
канят жителите и гостите на гр. Пловдив на празник по случай 55 години на
гимназията с представяне на Музейна експозиция, Виртуален музей и Юбилеен
концерт „Духът на времето”.
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)

Няма коментари: