![]() |
Снимка: БНР
|
За първи път гр. Бургас ще бъде домакин на Републиканското
първенство по скокове на батут и акробатична пътека, което ще се проведе от 6
до 8 юни 2013 г., в спортна зала „Младост”.
Участие в първенството ще вземат около 250 състезатели от
цялата страна, разделени в следните възрастови категории:
- Деца до 8 години.
- Деца от 10 до 12 години.
- Деца от 12 до 14 години.
- Младежи от 14 до 16 години.
- Мъже и жени.
Програма
- 6 юни 2013 г., 14.00 до 19.00 ч. - Тренировки.
- 7 юни 2013 г., 7.30 до 19.30 ч. – Състезателен ден с официално откриване на турнира в 14.30 ч.
- 8 юни 2013 г., 8.00 до 14.00 ч. – Финален ден с официално закриване и награждаване в 14.10 ч.

Няма коментари: