Снимка: Организаторите
|
Фондация „Моят Град“ поставя началото на новата инициатива,
наречена „И аз съм дете“, чиято цел е изграждането на нова игрална площадка в Зоопарка
за децата на възраст между 1-5 г. - изцяло тематична, със съоръжения в ярки
цветове и във формата на животни; от екологична, обработена висококачествена
дървесина.
Стартът на инициативата ще бъде даден на 1 юни 2013 г., с благотворителен
концерт от 10:30 ч. в Столичния Зоопарк. За каузата ще пеят: Орлин Павлов,
Румънеца и Енчев, Любо Киров и Лазар Кисьов.
На веселия празник са поканени всички, които могат да признаят
пред себе си: „И аз съм дете!“
За да подкрепите кампанията, може да изпратите дарителски SMS
на цена 1 лв. (за всички мобилни оператори), с текст на латиница DMS ZOO на
номер 17 777.
Няма коментари: